Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów

Typ:
1
Kurs:
1.91 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Chojniczanka Chojnice zagra u siebie z Chrobrym Głogów. Czy podopieczni Macieja Bartoszka wygrają z tymi rywalami i będą mogli jeszcze marzyć o awansie?

Typy bukmacherskie na mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów

Stawiamy na 1 (kurs 1.91 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Chojniczanka Chojnice cały czas marzy jeszcze o awansie do LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Macieja Bartoszka muszą jednak tutaj wygrać, aby mieć jakiekolwiek szanse na zrealizowanie tego zadania… Gracze ekipy z Chojnic rozpoczęli zmagania po przerwie zimowej od wyjazdowego zwycięstwa z Puszczą Niepołomice. Potem podopieczni Macieja Bartoszka przegrali na wyjeździe z Odrą Opole. Na swoim terenie gospodarze grają naprawdę bardzo solidnie. Piłkarze z Chojnic przegrali w tym sezonie tylko jedno spotkanie w roli gospodarza. Goście w tych rozgrywkach zdobyli dokładnie 6 punktów mniej. Dodatkowo podopieczni Grzegorza Nicińskiego fatalnie spisują się na wyjazdach - tylko 11 punktów.

Kursy bukmacherskie na mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Chojniczanki (kurs 1.91 w bet-at-home). Nieco więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.22) albo wygranej zawodników z Głogowa (3.76).

Zakłady bukmacherskie na mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów

Każdy może również postawić typy na ilość bramek w tej potyczce. W tym momencie over 2.5 został oszacowany po 2.03. Z kolei under 2.5 to kurs 1.62. Możecie postawić też na BTS NIE - kurs 1.77.

Historia meczów Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów

W rundzie jesiennej było 2-0 dla Chrobrego.

Chojniczanka Chojnice - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Zawodnicy z Chojnic w ostatnim meczu ligowym przegrali na wyjeździe z Odrą 0-3. Obecnie gracze Chojniczanki zajmują 7. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 23 seriach gier podopieczni Macieja Bartoszka zdobyli na swoim koncie 32 punkty, na które złożyło się 8 zwycięstw, 8 remisów i 7 porażek (31 goli zdobytych i 30 straconych). W meczach w roli gospodarza gracze Chojniczanki grali w tej ligowej kampanii 11 razy (5 triumfów, 5 remisów i jedna porażka). Z kolei w poprzednim sezonie ligowym gracze Chojniczanki mierzyli się u siebie 17 razy. Finalnie podopieczni Macieja Bartoszka zanotowali 9 wygranych, 4 podziały oczek i 4 porażki. W pięciu poprzednich meczach ligowych gracze tej drużyny zanotowali 2 zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki.

Chrobry Głogów - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

W ostatniej kolejce gracze Chrobrego wygrali u siebie z Jastrzębiem 1-0. W tym momencie podopieczni Grzegorza Nicińskiego zajmują 14. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 23 seriach zmagań gracze głogowianie zainkasowali na swoim koncie 26 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw, 5 remisów i 11 porażek (15 goli zdobytych i 22 stracone). W potyczkach delegacyjnych podopieczni Grzegorza Nicińskiego rywalizowali w tej ligowej kampanii 11 razy (3-2-6). Natomiast w poprzednim sezonie ligowym zawodnicy Chrobrego mierzyli się w roli gościa 17 razy: 5 wygranych, 6 remisów oraz 6 porażek. W pięciu ostatnich meczach ligowych gracze Chrobrego zanotowali jeden triumf, 0 remisów i 4 porażki.

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów?

Mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów zostanie rozegrany 16 marca, o 17:00.