Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Typ:
1
Kurs:
1.68 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Legia Warszawa zagra na swoim boisku ze Śląskiem Wrocław. Faworytami są podopieczni Ricardo Sa Pinto.

Typy bukmacherskie na mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Naszym zdaniem nie będzie tutaj niespodzianki. Typujemy 1 po kursie 1.68. Wydaje nam się, że podopieczni Ricardo Sa Pinto zgarną zatem komplet punktów w starciu z WKS-em. Legia Warszawa może nie zachwyca w tej kampanii, ale naprawdę konsekwentnie gromadzi ligowe punkty. W tym momencie zawodnicy klubu ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej mają tylko 2 oczka straty w ligowej tabeli do klubu z Gdańska. Należy podkreślić, że gospodarze zdobyli u siebie 21 punktów. Natomiast goście przywieźli z delegacji jedynie 10 oczek. Piłkarze Śląska Wrocław w czterech poprzednich meczach wyjazdowych za każdym razem przegrywali!

Kursy bukmacherskie na mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Legii (kurs 1.68 w bet-at-home). Dużo więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.60) albo wygranej zawodników gości (4.81).

Zakłady bukmacherskie na mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Każdy może też zagrać na over 2.5. Obecnie kurs na to zdarzenie wynosi 1.89. Z kolei under 2.5 został oszacowany na dokładnie 1.82. Typujecie, że będzie BTS? W tym momencie to zdarzenie zostało oszacowane na 1.84.

Przewidywane składy na mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Legia Warszawa: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Martins, Cafu - Kucharczyk, Carlitos, Nagy - Kulenović

Śląsk Wrocław: Słowik - Broź, Golla, Tarasovs, Cholewiak - Łabojko, Mączyński - Musonda, Radecki, Pich - Robak

Historia meczów Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

W rundzie jesiennej legioniści wygrali 1-0.

Legia Warszawa - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio podopieczni Ricardo Sa Pinto wygrali na wyjeździe z Arką 2-1. W tym momencie gracze z Warszawy zajmują 2. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 25 seriach gier warszawiacy mają na swoim koncie 48 punktów, na które złożyło się 14 zwycięstw, 6 remisów i 5 porażek (39 goli zdobytych i 25 straconych). W meczach w roli gospodarza legioniści grali w tej ligowej kampanii 12 razy. Jak na razie warszawiacy zanotowali 6 wygranych, 3 remisy i 3 porażki. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym legioniści mierzyli się na swoim terenie 19 razy: 14 wygranych, jeden podział oczek oraz 4 porażki. W pięciu poprzednich meczach ligowych warszawiacy odnieśli 3 zwycięstwa, 0 remisów i dwie porażki.

Śląsk Wrocław - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Kilka dni temu podopieczni Vitezslava Lavicki wygrali na swoim terenie z Jagiellonią 2-0. Jak na razie piłkarze Śląska zajmują 11. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 25 seriach gier gracze z Wrocławia zgromadzili na swoim „liczniku” 27 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw, 6 remisów i 12 porażek (33 gole zdobyte i 33 stracone). W spotkaniach wyjazdowych podopieczni Vitezslava Lavicki grali w tej ligowej kampanii 12 razy: 2 zwycięstwa, 4 remisy oraz 6 porażek. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym podopieczni Vitezslava Lavicki mierzyli się w roli gościa 18 razy: dwie wiktorie, 5 remisów oraz 11 porażek. W pięciu ostatnich meczach ligowych gracze Śląska zanotowali 3 zwycięstwa, 0 remisów i dwie porażki.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław?

Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław zostanie rozegrany 16 marca, o 20:30. Transmisja na programie Canal+ Sport.