Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki

Typ:
1
Kurs:
1.53 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra z Wigrami Suwałki. Drużyna z Małopolski pod wodzą Marcina Kaczmarka gra naprawdę solidnie. Czy potwierdzi to w tej potyczce?

Typy bukmacherskie na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki

W tej potyczce gramy na ekipę Słoni (kurs 1.53 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Wydaje nam się, że podopieczni Marcina Kaczmarka pokażą rywalom ich miejsce w szeregu. Gracze z Małopolski słabiutko grali na początku sezonu - byli nawet w strefie spadkowej. Marcin Kaczmarek odmienił ten zespół. W tym momencie piłkarze z Małopolski mają już solidną przewagę nad strefą spadkową. W jej okolicach znajdują się natomiast goście. Gracze Wigier Suwałki nie prezentują wielkiego futbolu. Zawodnicy tego klubu dodatkowo słabo grają na wyjazdach. Sądzimy, że Słonie potwierdzą, iż u siebie są naprawdę mocne i zdobędą tutaj komplet punktów. Tym samym będą już naprawdę bezpieczni, jeśli chodzi o ligowy byt.

Kursy bukmacherskie na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo gospodarzy (kurs 1.53 w bet-at-home). Nieco więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.87) albo wiktorii Wigier (5.36).

Zakłady bukmacherskie na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki

Możecie zagrać już teraz zakłady na bramki. Typujecie over 2.5? Obecnie to zdarzenie zostało oszacowane na 1.82. Tymczasem under stoi po kursie 1.78. Możecie też zagrać, że jedni i drudzy zdobędą minimum po jednej bramce w tej konfrontacji. Kurs to dokładnie 1.96.

Historia meczów Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki

W rundzie jesiennej - w Suwałkach - było 3-2 dla Wigier.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio gracze Bruk-Bet Termaliki zremisowali na wyjeździe z Sandecją 0-0. W tym momencie podopieczni Marcina Kaczmarka zajmują 9. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 22 seriach zmagań niecieczanie zdobyli na swoim koncie 28 punktów, na który złożyło się 7 zwycięstw, 7 remisów i 8 porażek (32 gole zdobyte i 34 straconych). W spotkaniach domowych piłkarze Bruk-Bet Termaliki grali w tej ligowej kampanii 11 razy. Obecnie niecieczanie zanotowali 3 triumfy, 4 remisy i 4 porażki. W poprzedniej kampanii gracze tej ekipy mierzyli się w domu 18 razy (7 wiktorii, 4 remisy i 7 porażek). W pięciu ostatnich meczach ligowych piłkarze Termaliki odnieśli 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek.

Wigry Suwałki - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Kilka dni temu podopieczni Ariela Jakubowskiego grali na swoim terenie z Katowicami 2-0. W tym momencie gracze z Suwałk zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 22 seriach gier gracze Wigier zdobyli na swoim koncie 25 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw, 7 remisów i 9 porażek (26 goli zdobytych i 36 straconych). W spotkaniach w roli gościa piłkarze z Suwalszczyzny grali w tej kampanii ligowej 10 razy: 2 zwycięstwa, 4 podziały oczek oraz 4 porażki. W poprzedniej kampanii gracze Wigier grali w delegacjach 17-krotnie (7 wygranych, 4 remisy i 6 porażek). W pięciu ostatnich meczach gracze Wigier odnieśli 2 triumfy, 0 remisów i 3 porażki.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki?

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki zostanie rozegrany 9 marca, o 20:00.