Bonus Bet-at-home

Pierwsze korzyści z gry w bet-at-home nowy gracz otrzymuje już przed postawieniem pierwszego zakładu. Podczas rejestracji u bukmachera pojawia się informacja, że gracz może skorzystać z bonusu powitalnego podczas pierwszej wpłaty na swoje konto gracza.

Bonus Bet-at-home przyznaje się tym graczom, których konto zostało już zaakceptowane przez serwis. Gracz dostaje wtedy swój własny numer użytkownika oraz hasło do konta – mając te dane trzeba się ponownie zarejestrować na portalu bet-at-home i przejść do panelu użytkownika. Tam, korzystając z opcji „wpłata”, gracz powinien przelać pieniądze z konta bankowego na bukmacherskie konto gracza.

Kiedy tylko przelew zostanie wykonany, przychodzi pora na realizację bonusu. W tej samej zakładce trzeba odszukać opcję „realizacja bonusu”, wpisać kod FIRST i czekać, aż bukmacher potwierdzi aktywację bonusu. Wartość bonusu dla nowo zarejestrowanych graczy w serwisie to 50 procent wartości pierwszego depozytu, ale nie więcej niż 350 złotych. Gdy suma na koncie zostanie powiększona o kwotę bonusu, gracz może całe pieniądze przeznaczyć na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych – każdego miesiąca ma ich do wyboru około dwóch tysięcy.

Wypłata bonusu jest możliwa wtedy, gdy gracz dokona przynajmniej czterokrotnego obrotu całą sumą (depozyt własny plus wartość promocji), ponadto przy zakładzie będzie obowiązywał kurs minimum 1,7. Każdy z graczy, który zdeponował na koncie sumę przekraczającą 700 złotych musi obstawić 4200 złotych.

Jeden bonus przysługuje tylko właścicielowi konta i nie może być łączony z innymi promocjami oferowanymi w serwisie bet-at-home. Z kolei osoby już wcześniej zarejestrowane na portalu mogą wziąć udział w losowaniu szczęśliwego gracza, któremu dopisywana jest do konta określona suma pieniędzy. Gracz, który zostaje zwycięzcą codziennej loterii, musi się do północy tego samego dnia zalogować na swoje konto. Jeśli tego nie zrobi, pieniądze przechodzą na kolejny dzień i powiększają wysokość bonusu dla następnego gracza.

Ciekawym pomysłem jest także listingu bonusów na Bonusy24.pl. Znajdziemy tam zakładkę Bet-at-home, która w prosty sposób przedstawia wszystkie aktywne bonusy z Bet-at-home. Co ciekawe oferta prezentowana przez Bonusy24.pl jest lepsza niż na stronie Bet-at-home, bowiem została przygotowana specjalnie dla tego właśnie portalu.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
800 zł
Ogółem:
9/10