Plusy i minusy Bet-at-home

Konto w bet-at-home to dobre rozwiązanie dla tych graczy, którzy lubią obstawiać wysokie zakłady, ponieważ u tego bukmachera nie ma żadnych limitów na wysokość stawek. Dużym plusem jest również to, że podczas wpłacania pieniędzy na swoje konto bukmacherskie gracz może przelewać dowolne sumy, ponieważ nawet małe kwoty są księgowane bez problemu.

Polscy gracze mogą skorzystać z pełnej wersji polskojęzycznej serwisu, w tym również z pomocy technicznej i suportu – gracze mogą porozmawiać z konsultantem od razu, za pośrednictwem czatu. Strona internetowa jest przejrzysta, dobrze zaprojektowana i łatwo się po niej poruszać, również obstawianie zakładów jest intuicyjne i gracz szybko może się zorientować, jak cały system robienia i kupowania zakładów działa.

Dużą zaletą bet-at-home jest duży bonus powitalny dla nowo zarejestrowanych graczy – jego wysokość sięga nawet 350 złotych, co czyni tą ofertę jedną z najlepszych na rynku internetowych usług bukmacherskich. Do tego w bet-at-home przez cały czas organizowane są atrakcyjne konkursy i promocje dla stałych graczy. Na plus można też uznać bardzo bogatą liczbę wydarzeń sportowych, które można obstawiać – w ofercie są nawet mało popularne dyscypliny sportowe. U bukmachera dostępne są także zakłady na żywo.

Bet-at-home akceptuje praktycznie wszystkie sposoby transferu pieniędzy, a operacje wykonywane są bardzo szybko, podobnie jak księgowanie wygranych w zakładach. Kolejnym dużym plusem są bardzo niskie minimalne stawki zakładów, ponieważ kupon na wybrane wydarzenie sportowe można kupić już za jeden złoty.

Wadą serwisu są niezbyt wysokie kursy, przez co serwis jest polecany głównie dla początkujących i średniozaawansowanych graczy. Bukmacher nie oferuje także swoim stałym użytkownikom programów lojalnościowych.

Warto także przeczytać recenzję Bet-at-home przygotowaną przez profesjonalny portal opisujący kasyna online, czyli top10kasyn.pl. Dowiesz się tam kiedy Bet-at-home został założony i jak ogromna historia za nim stoi. Warto także odebrać specjalny bonus powitalny dla polskich graczy.

Źródło

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
800 zł
Ogółem:
9/10