Betclic

Betclic jest stosunkowo młodą marką na polskim rynku bukmacherskim, ale zdobywa coraz większą popularność wśród graczy. Betclic jest członkiem European Gaming and Betting Association (EGBA), Lotteries and Gaming Authority (LGA) oraz European Sports Security Association (ESSA), a siedziba firmy mieści się w Londynie, choć spółka zarejestrowana jest na Malcie.

Najpopularniejszymi zakładami u tego bukmachera są rozgrywki piłki nożnej, Formuły 1 oraz siatkówki, ale obstawiać można także wiele innych dyscyplin sportowych z całego świata. dużym plusem Betclic jest dostępność wielu zakładów pobocznych, a także dobre kursy dla graczy. Nie brakuje też rozgrywek, które można obstawiać na żywo, a wyniki są podawane na bieżąco, tak że przez cały czas można śledzić losy swojego zakładu. Wszystkie zakłady i rodzaje spotkań sportowych umieszczone są na przejrzystej liście na głównej stronie internetowej, a najbliższe ważne wydarzenia widać także w osobnych zakładkach.

Wysokość zakładu wybiera sam gracz, podając kwotę w odpowiednim okienku na kuponie do gry. Ilość zawieranych zakładów jest praktycznie dowolna, a na jedno wydarzenie można obstawić zakład łączony.

Funduszami Betclic zarządza jeden z największych banków działających w Anglii Barclays Personal Banking. Przelewy realizowane przez bukmachera trwają bardzo krótko, a gracze mają do wyboru kilka sposobów transferu pieniędzy. Przy przelewach za pośrednictwem karty kredytowej pobierana jest dwuprocentowa prowizja, pozostałe metody są darmowe.

Minimalna kwota pojedynczej transakcji u bukmachera to 15 złotych albo równowartość tej sumy w euro lub innej walucie. Żeby wypłacić wygraną, trzeba mieć na koncie minimum 30 złotych. Każdy gracz, który właśnie założył swoje konto w Betclic, może skorzystać z atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
55 zł
Ogółem:
8/10