Bonus Betclic

Oferta bonusowa w Betclic powinna zainteresować każdego gracza, który chciałby wypłacić pieniądze od bukmachera bez konieczności kilkukrotnego obracania pieniędzmi z konta.

W Betclic wysokość zwrotu wynosi maksymalnie 55 złotych i jest dostępna wtedy, gdy pierwszy zakład obstawiony przez użytkownika okaże się przegrany. Jeśli gracz źle wytypuje przebieg danego wydarzenia, to pieniądze z bonusu zostaną od razu przelane na jego konto i automatycznie będą się kwalifikować do wypłaty, chociaż oczywiście gracz może wykorzystać tą sumę na dalszą grę.

Jak skorzystać z tej promocji?
Najpierw trzeba się zarejestrować w serwisie Betclic – zajmuje to kilka minut potrzebne na wypełnienie formularza rejestracyjnego i potwierdzenie rejestracji. Kiedy konto jest już utworzone, gracz musi przelać swoje pieniądze. Po złożeniu pierwszego depozytu, o wartości przynajmniej 15 złotych (lub równowartości tej sumy w euro bądź innej dostępnej walucie). Jeśli gracz przegra swój zakład, na jego konto wróci cała kwota, do wartości 55 złotych – przy wyższych zakładach zwrot będzie wynosił tyle samo, co maksymalna wartość bonusu.

W Betclic dodatkowe promocje pojawiają się także przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych, na przykład finału Ligi Mistrzów albo finałów turniejów tenisowych. Jeśli gracz obstawi konkretny wynik (na przykład remis albo brak wygranego seta przez obstawionego zawodnika), to bukmacher zwróci wartość zakładu, jeśli tylko jego wysokość ma wartość określoną w promocji (np. minimum 20 złotych na dany wynik).

Ponadto przy obstawianiu wyników meczów piłki nożnej gracz może też obstawić wygraną jednej drużyny w trzech lub więcej spotkaniach. Jeśli tak się stanie, gracz do wysokości nagrody może być doliczony bonus sięgający nawet 15 procent.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
55 zł
Ogółem:
8/10