Expekt

Expekt działa w Polsce od kilkunastu lat i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród graczy. Zakłady bukmacherskie w Expekt mogą być zawierane na terenie całej Unii Europejskiej, a od wygranych w zakładach nie są pobierane żadne podatki.

Lista dostępnych dyscyplin sportowych jest bardzo długa i można liczyć na korzystne dla gracza kursy. W Expekt dostępne są dwa systemy obstawiania zakładów. Pierwszy, klasyczny sposób, to robienie zakładów przed rozpoczęciem danego wydarzenia po kursie obowiązującym w momencie robienia zakładu. Druga metoda to obstawianie wyniku już podczas rozgrywek. W praktyce wygląda to tak, że na ekranie komputera wyświetlają się aktualne wyniki rozgrywek, a pod spodem znajduje się lista najbliższych zagrań, które gracz może dowolnie obstawić. Ponieważ wszystkie transakcje odbywają się online, swój zakład można wykupić nawet na kilka minut przed rozpoczęciem wydarzenia i na żywo śledzić, czy rozgrywki potoczą się zgodnie z przewidywaniami gracza. Przy niektórych rozgrywkach gracz może nie tylko czytać o wynikach, ale również oglądać na żywo, jak toczy się mecz czy inne wydarzenie sportowe. Taką możliwość daje Expekt Video, dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Transmisje video są darmowe i wystarczy tylko mieć zainstalowaną na komputerze nową wersję przeglądarki internetowej i specjalną wtyczkę.

Expekt oferuje także opcję obstawiania zakładów przez komórkę. To udogodnienie również jest bezpłatne i daje dokładnie takie same możliwości co robienie zakładów poprzez stronę internetową.

Pieniądze na konto gracz może przelać na kilka sposobów, a późniejsza wypłata nagrody musi przebiegać według tej samej ścieżki. Zakłady mogą robić tylko pełnoletni gracze, więc bukmacher zastrzega sobie prawo do zweryfikowania wieku nowego użytkownika.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
100 zł
Ogółem:
8/10