Bonus Expekt

Pierwszy bonus w Expekt wręczany jest tuż po pomyślnym zakończeniu rejestracji w serwisie bukmacherskim. Bonus nie jest przyznawany automatycznie, dlatego przy rejestracji trzeba potwierdzić chęć udziału w promocji i dopiero wtedy bonus zostanie aktywowany.

Pieniądze z bonusu są przelewane zaraz po tym, jak zostanie zaksięgowana pierwsza wpłata dokonana przez nowego użytkownika, a gracz obróci choć raz całą sumą wybierając te zakłady, których kurs wynosi przynajmniej 2,0. Wysokość pierwszej wpłaty jest określona regulaminem dostępny na stronie internetowej. Przy obrocie sumą depozytu nie są też uwzględniane zakłady systemowe, a jedynie zakłady pojedyncze.

Pieniądze można przelać za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej albo systemem przelewy24. Gdy już bonus trafi na konto, gracz powinien nim obrócić co najmniej cztery razy. Do obrotu bonusem zalicza się wyłącznie te wydarzenia, których kurs wynosi 2,0. To, ile jeszcze pozostało do całkowitego obrotu bonusem, można w każdej chwili sprawdzić poprzez panel użytkownika dostępny po zalogowaniu się w serwisie.

Dopóki suma bonusu nie zostanie obrócona odpowiednią ilość razy, cała suma nie kwalifikuje się do wypłaty. Nie ma jednak znaczenia, czy dzięki obróconej sumie gracz wygrał zakład czy też przegrał postawione pieniądze – liczy się tylko wykupienie kuponu.

Na obrót bonusem gracz ma dokładnie 60 dni, chyba że operator zmieni warunki promocji i wydłuży bądź skróci czas trwania promocji. W przypadku, gdy użytkownikowi Expekt nie uda się w wyznaczonym terminie obrócić bonusem, to od jego konta zostanie odpisana ta część bonusu, która nie spełniła wskazanych warunków.

Bonusu powitalnego nie można łączyć z innymi promocjami dostępnymi w serwisie. W sytuacji, gdy gracz naruszy warunki promocji, cała suma bonusu może zostać cofnięta mimo wcześniejszego obrotu.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
100 zł
Ogółem:
8/10