Pinnacle

Zakłady sportowe Pinnacle Sports są dostępne w prawie każdym kraju na świecie. Niestety, nie wszędzie bukmacher udostępnia swoim graczom portal w rodzimej wersji językowej, ale na szczęście w Polsce cała nawigacja jest w dostępna w rodzimym języku, trzeba tylko ustawić preferowany język. Obsługa i sposób zawierania zakładów są bardzo proste i czytelne, tak że bardzo szybko można się zorientować w zasadach rządzących portalem.

W Pinnacle Sports dostępne są prawie wszystkie dyscypliny sportowe oraz różne typy rozgrywek w danej dyscyplinie. Lista możliwych zakładów jest widoczna na głównej stronie, a po rozwinięciu wybranej kategorii ma się dostęp do wszystkich możliwych w danej chwili zakładów. Na portalu coś dla siebie znajdą zarówno początkujący gracze, jak i ci bardziej doświadczeni. Cała procedura obstawiania zakładów jest precyzyjnie wyjaśniona, a na początek można kupować zakłady za bardzo niskie kwoty. Na stronie opublikowane są także przydatne poradniki, dzięki którym można poznać specyfikę zakładów sportowych oraz różne taktyki robienia zakładów.

Natomiast ci, którzy chcą postawić na wybrany zakład znacznie większą sumę, również mogą to zrobić, ponieważ w Pinnacle Sports nie ma żadnych górnych limitów stawek zakładów. Limity nie są zakładane również tym graczom, którzy często trafnie obstawiają wyniki rozgrywek i zdobywają spore sumy na obstawionych zakładach.

Wszystkie wyniki wydarzeń sportowych są na bieżąco aktualizowane na stronie, jest także możliwe śledzenie na żywo przebiegu wybranego meczu. Pinnacle Sports chce także udostępnić swoim graczom specjalną platformę video, na której będą transmitowane wybrane rozgrywki. Rejestracja na portalu bukmacherskim wymaga podania dokładnych danych osobowych, które później są weryfikowane, na przykład pod kątem prawdziwości podanego wieku gracza.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
brak
Ogółem:
8/10