Bonus Pinnacle

W przeciwieństwie do większości bukmacherów, Pinnacle Sports nie oferuje swoim graczom żadnych bonusów powitalnych ani jakichkolwiek innych nagród za samo założenie konta w serwisie. Ma jednak inne atrakcyjne propozycje dla wszystkich użytkowników. Wprawdzie brak bonusu powitalnego oznacza, że gracz może obstawiać tylko taką sumę, jaką sam wpłacił na swoje konto, ale takie rozwiązanie ma jedną dużą zaletę – to, co gracz wygrał, automatycznie zasila jego indywidualne konto i od razu kwalifikuje się do wypłaty.

Nie ma więc konieczności obracania całą sumą kilka razy, nie ma też ryzyka, że to co udało się wcześniej wygrać, zostanie stracone podczas kolejnych rozgrywek. Gracz sam decyduje, czy chce obstawić jeden zakład w miesiącu, czy też będzie ich więcej, sam też wybiera kursy, po jakich robione są poszczególne zakłady.

Innym dużym plusem Pinnacle Sports jest to, że nawet ci gracze, którzy często wygrywają swoje zakłady, nie muszą się obawiać narzuconych limitów, jakie zdarzają się u niektórych bukmacherów online. Nie ma więc znaczenia, czy gracz wygra dużą sumę pieniędzy w kilku kolejnych zakładach ani to, ile pieniędzy chce postawić na typowane wydarzenie sportowe.

Wręcz przeciwnie, w Pinnacle Sports gracze obstawiający wysokie stawki są jednymi z najcenniejszych klientów, ponieważ dzięki nim bukmacher ma do dyspozycji większą pulę na wygrane, a co za tym idzie, może też zaoferować pozostałym graczom wyższe kursy zakładów.

Dobra wysokość kursów to następna zaleta Pinnacle Sports, która rekompensuje brak bonusów powitalnych. Kurs ustalany jest w oparciu o najbardziej prawdopodobny wynik konkretnego wydarzenia sportowego, dzięki czemu ewentualne wygrane są wyższe niż u konkurencji. Do lepszego rozeznania się w specyfice wybranych zakładów służy Dynamic Lines, pokazująca prawdopodobieństwa wygranej w różnych dyscyplinach sportowych i konkretnych wydarzeniach.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
brak
Ogółem:
8/10