William Hill

William Hill to stara, uznana marka bukmacherska, działająca w Europie od ponad siedemdziesięciu lat. W internecie William Hill uruchomił swój serwis prawie dekadę temu i dzięki temu zakłady tego bukmachera są dostępne w każdym państwie Europy.

Na obstawiających czeka aż trzydzieści różnego rodzaju dyscyplin sportowych. Część rozgrywek jest transmitowana na portalu, a relacje na żywo mogą oglądać ci gracze, którzy są zalogowani i obstawili dane wydarzenie. Oprócz tradycyjnych zakładów sportowych, na serwisie funkcjonuje opcja obstawiania na żywo. Oznacza to, że swój zakład można wykupić już w trakcie meczu, obstawiając na przykład wynik kolejnej części spotkania. William Hill udostępnia także inne sposoby obstawiania zakładów. Jednym z nich jest składanie zamówień drogą telefoniczną, które są realizowane niemal natychmiast.

Jeszcze wygodniejsza dla użytkowników komórek będzie możliwość robienia zakładów poprzez komórkowe aplikacje. Usługa Mobile dostępna jest dla każdego zarejestrowanego gracza, bez żadnych dodatkowych opłat czy zmiany warunków umowy. W komórce również można sprawdzić w dowolnym momencie wynik spotkania albo przebieg konkretnych rozgrywek, a nawet dokonać przelewu pieniędzy.

Kolejna dodatkowa opcja do Day Trader, która uwzględnia także wahania kursowe różnych walut. W Polsce William Hill jest dostępny w języku polskim, a wśród dostępnych walut znajduje się polska złotówka. Ale każdy gracz może wybrać każdą inną walutę, jeśli takie rozliczenia będą dla niego wygodniejsze.

Ponieważ William Hill jest angielską firmą, to najkorzystniejsze stawki dotyczą dyscyplin popularnych w Wielkiej Brytanii. W piłce nożnej warto więc obstawiać wyniki w Premier League, dobre kursy mają też wyścigi chartów, tenis i krykiet.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
25 £
Ogółem:
8/10