Bonus William Hill

W trakcie rejestracji w William Hill użytkownik ma do dyspozycji bonus powitalny o wartości 25 funtów, które może wykorzystać do dalszej gry w serwisie zakładów sportowych. Kod promocyjny to „PL25”, który należy wpisać w okienko formularza rejestracyjnego.

Żeby jednak móc wykorzystać podarowane 25 funtów gracz musi wpłacić na konto u bukmachera swoje własne pieniądze i obstawić pierwszy zakład o wartości minimum 10 funtów albo euro. Z bonusu mogą skorzystać wyłącznie osoby, które dopiero co zarejestrowały się w William Hill i jeszcze nie obstawiały w tym serwisie żadnego zakładu sportowego.

Dodatkowo, kurs pierwszego zakładu nie może być niższy niż 1,5. Pod uwagę brane są wszystkie rodzaje zakładów, czyli zakłady pojedyncze, systemowe oraz akumulatory – przy zakładach łączonych liczy się całkowita wartość kursu. Do promocji zalicza się także zakłady obstawiane na wydarzenia sportowe w wersji live (zakład jest obstawiany już w trakcie rozgrywek).

Darmowy Zakład w wysokości pierwszego obstawionego zakładu będzie zaksięgowany na koncie gracza w przeciągu jednej doby, licząc od chwili rozliczenia zakładu.

Promocja jest ważna w przeciągu siedmiu dni od aktywacji usługi. Jeśli więc gracz nie wykorzysta bonusu w ciągu tygodnia, to cała suma bonusu przepadnie, a gracz nie będzie już mógł skorzystać z oferty powitalnej bukmachera.

Co ważne, w promocji biorą udział wyłącznie ci gracze, którzy zdecydowali się prowadzić swoje konto w William Hill w euro albo w funtach szterlingach. Pozostałe waluty, w tym również polska złotówka, są wyłączone z oferty powitalnej. Pieniądze uzyskane dzięki tej ofercie nie mogą być także przeznaczone na zakłady w innych grach oferowanych przez operatora, a jedynie na zakłady sportowe. Pieniądze na konto gracza można przelewać w dowolny sposób akceptowany przez bukmachera.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
25 £
Ogółem:
8/10