Bet365

Bet365 daje możliwość obstawiania zakładów sportowych w niemal każdej dziedzinie sportu. Zakłady mogą jednak obstawiać tylko osoby zarejestrowane w serwisie, ale rejestracja jest bardzo prosta. W formularzu podaje się imię, nazwisko, dokładny adres, datę urodzenia i walutę, w jakiej będzie się dokonywać wszystkich transakcji. Gracze w Polski nie muszą koniecznie wybierać polskiej złotówki, ale równie dobrze mogą robić zakłady w euro czy innej walucie.

Po zatwierdzeniu konta gracza potrzebne jest jeszcze zdeponowanie określonej sumy pieniędzy, za które będą kupowane zakłady. Ilość i częstotliwość składanych depozytów zależy tylko od gracza, nie ma też obowiązku przelewania pieniędzy zaraz po założeniu konta użytkownika, jeśli jednak nikt przez kilka miesięcy nie będzie się logował na portalu bukmachera, konto może zostać automatycznie zawieszone. Warto w tym miejscu wspomnieć, że możesz także odebrać bonus bet365 na start, który podwoi Twoją wpłatę do 200 PLN. Sprawi to, że tak naprawdę rozpoczniesz grę z dwa razy większym stanem konta. W przypadku wpłaty 200 PLN, będzie to 400 PLN.

Jak wygląda samo obstawianie zakładów?
Bardzo prosto. Po lewej stronie widać długą listę z wymienionymi dyscyplinami sportowymi. Gdy wybierze się jedną z nich, pojawia się kolejna lista, tym razem z rodzajami dostępnych rozgrywek (np. ligi krajowe, mecze międzynarodowe, mistrzostwa świata). W każdej z takiej kategorii jest przynajmniej kilkanaście najbliższych wydarzeń sportowych. Po kliknięciu na jedno z tych wydarzeń widać dokładnie wszystkie możliwe zakłady oraz obowiązujące kursy.

Obstawiając dane wydarzenie można wykupić pojedynczy zakład albo zakłady łączone. To, jak potoczyło się dane wydarzenie, również można sprawdzić na stronie internetowej, a niektóre z rozgrywek są transmitowane na żywo – jeśli taka opcja jest dostępna, to przy wydarzeniu znajduje się mała ikonka pokazująca kamerę. Dodatkowo zakłady można obstawiać przez komórkę, jeśli tylko zainstaluje się odpowiednią aplikację w swoim telefonie.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
200 zł
Ogółem:
8/10