Plusy i minusy Bet365

Bet365 cieszy się dużą wiarygodnością wśród graczy i jest jednym z popularniejszych bukmacherów online. Jego zaletą jest między innymi to, że swoim klientom oferuje jeden portfel usług, co oznacza, że gracz może z tego samego konta obstawiać nie tylko zakłady sportowe, ale również korzystać z usług kasyna internetowego i poker roomów.

Bet365 jest dostępny w polskiej wersji językowej i dostosowuje ofertę zakładów do preferencji polskich graczy, stąd duża liczba wydarzeń rozgrywających się w polskich ligach. W bet365 gracze mogą obstawiać zakłady w wersji live, ponadto obstawiane zdarzenia są transmitowane w wersji video na stronie internetowej i to całkiem za darmo – żeby mieć dostęp do transmisji wystarczy tylko się zalogować na portalu i mieć na koncie jakiekolwiek pieniądze. Kursy zakładów mogą się zmieniać w trakcie danego wydarzenia.

Niezależnie od rodzaju rozgrywek, kursy oferowane przez tego bukmachera są bardzo korzystne dla gracza, a przy tym bet365 często organizuje dla swoich graczy ciekawe promocje, na przykład zwracając wysokość zakładu w przypadku remisu.

Bet365 polecany jest i początkującym, i doświadczonym graczom. Poruszanie się po stronie nie jest skomplikowane, a gracze mogą w każdej chwili poprosić o pomoc konsultanta. Nie ma też większych problemów z realizowaniem płatności, chociaż minusem jest brak niektórych popularnych form transferu pieniędzy (na przykład przelewy24 albo przelewów bezpośrednio do polskich banków).

Można za to realizować wpłaty i wypłaty o wartości kilku złotych. Nowi gracze mogą liczyć na bonus powitalny Bet365 w wysokości 200 złotych. Bukmacher nie nalicza także prowizji za realizowane transakcje, nie jest także pobierany podatek od wypłat.

Minusem jest za to dokonywanie płatności kartą, ponieważ wypłata pieniędzy w takim przypadku możliwa wiąże się prowizją dla banku za skorzystanie z bankomatu.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
200 zł
Ogółem:
8/10