Bonus Bet365

W Bet365 pierwsza promocja dostępna jest podczas rejestracji w serwisie. Bonus powitalny może dostać ten użytkownik, który przy pierwszej wpłacie przeleje na konto u bukmachera co najmniej 20 złotych.

Wpłać 200 PLN i zgarnij maksymalny bonus Bet365

Bonus Bet365 naliczany jest procentowo – przelana suma zostaje podwojona, ale wysokość bonusu nie może przekroczyć 200 złotych. Zatem ci, którzy zdeponują na koncie ponad 100 złotych i tak będą mogli liczyć na maksymalnie 200 złotych dodatkowej gotówki. Gracze z Polski mogą dokonać wpłaty w złotówkach, ale nie jest to warunek konieczny. Rozliczenia dokonywane są także w euro i innych popularnych walutach europejskich, ale trzeba pamiętać o tym, że dokładna wartość bonusu będzie zależała od aktualnego kursu walutowego.

Do aktywacji bonusu powitalnego Bet365 potrzebny będzie dziesięciocyfrowy kod. Podany przez bet365 ciąg liczbowy trzeba wpisać w specjalne okienko, które wyświetla się po wybraniu z listy dostępnych promocji interesującego gracza bonusu.

Żeby wypłacić sumę bonusu, gracz musi najpierw całą sumę ze swojego konta postawić przynajmniej trzy razy na dowolne wydarzenie sportowe. Podobna promocja oferowana jest tym graczom, którzy robią zakłady dzięki usłudze Komórka. Ten rodzaj bonusu jest dostępny również dla graczy, którzy korzystają z serwisu bet365 dłuższy czas. Bonus ma wartość stu procent wpłaconego depozytu, a warunkiem koniecznym do wypłaty pieniędzy jest obstawienie zakładu na sumę minimum czterech złotych. Gracze obstawiający rozgrywki piłki nożnej również mogą skorzystać z oferty przygotowanej specjalnie dla nich.

Ci, którzy obstawiają mecze Ligi Mistrzów oraz innych krajowych rozgrywek, dostaną 100 procent wartości swojego depozytu. Ale warunkiem do skorzystania z tej promocji jest obstawienie zakładów akumulowanych na minimum trzy wydarzenia.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
200 zł
Ogółem:
8/10