Betsson

Betsson oferuje aż cztery tysiące różnego rodzaju wydarzeń sportowych, które można dowolnie obstawiać. Przy każdym wydarzeniu jest przynajmniej kilka rodzajów zakładów, na przykład obstawianie konkretnego wyniku, obstawianie zwycięstwa wybranej drużyny, wynik do pierwszej przerwy, ilość bramek/punktów zdobytych przez konkretnego zawodnika i tym podobne wydarzenia.

Oczywiście każdy z tych zakładów ma inny kurs – im trudniej przewidzieć wynik danego wydarzenia, tym wyższa stawka wygranej. dużą atrakcją zakładów sportowych w Betsson jest możliwość obstawiania zakładów na żywo. Przebieg rozgrywek można śledzić na ekranie komputera, a zakłady robi się na wydarzenia, które nastąpią w najbliższym czasie, czyli na przykład wynik drugiej połowy meczu.

Lista dostępnych zakładów live jest aktualizowana na bieżąco – te zakłady, których już nie można robić, znikają z listy, a uaktywniane są nowe wydarzenia. Zakłady w Betsson można obstawiać albo bezpośrednio ze strony internetowej albo za pomocą telefonu komórkowego. W tym drugim przypadku konieczne będzie tylko ściągnięcie specjalnej, darmowej aplikacji, ale telefon musi mieć możliwość łączenia się z Internetem. Sam koszt korzystania z komórkowej aplikacji jest uzależniony od operatora sieci komórkowej.

Przy pierwszym doładowaniu konta gracza w Betsson można dodatkowo skorzystać z bonusu powitalnego – dokładna wysokość promocji jest podawana na stronie w trakcie rejestracji. Ale korzystanie z bonusu nie jest obowiązkowe i gracz może tylko obstawiać swoje pieniądze, które wcześniej przelał do bukmachera. Jednorazowa wysokość wpłaty na konto gracza to przynajmniej 10 euro, natomiast przy poleceniu wypłaty wygranej przelewana suma musi opiewać na minimum 20 euro. przy bardzo dużych wypłatach bukmacher może przedłużyć czas wypłaty środków.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
222 zł
Ogółem:
7/10