Bonus Betsson

Jak sprawdzić, że zakłady sportowe to idealna rozrywka i doskonały sposób na zarabianie pieniędzy? Można założyć konto w zakładach sportowych Betsson i skorzystać z wyjątkowej promocji gry za darmo.

Trzeba tylko założyć darmowe konto w serwisie, aktywować promocję i przystąpić do obstawiania wydarzeń sportowych. Dzięki tej promocji gracz nie musi przelewać żadnych pieniędzy na konto gracza, wystarczy jedynie wpisać kod vouchera – BETSSONOWSKI, a bukmacher zasili konto gracza darmowymi środkami na rozpoczęcie gry.

Pieniądze można stawiać na dowolne zakłady, a to, co uda się wygrać, gracz będzie mógł wypłacić albo przeznaczyć na inne gry dostępne w Betsson. Wcześniej jednak trzeba całą sumę obrócić minimum trzy razy, i to koniecznie po kursie 1,5 lub większym. Całą sumę wręczoną podczas promocji trzeba wykorzystać w przeciągu 30 dni od momentu aktywowania tej usługi.

Darmowe zakłady są przyznawane jednemu graczowi tylko raz i nie może on zakładać kolejnych kont na swoje nazwisko żeby ponownie skorzystać w tej oferty. Jeśli zaś obstawianie zakładów przypadło graczowi do gustu, na użytkownika czeka kolejna promocja. Jest to powitalne podwojenie pierwszej wpłaty.

Betsson oferuje 100 procent wpłaconej sumy do kwoty 55 złotych. Aktywacja bonusu powitalnego musi nastąpić jeszcze przed postawieniem pierwszego zakładu za swoje własne pieniądze, zaraz po dokonaniu pierwszej wpłaty środków własnych. Procedura jest bardzo prosta. Najpierw należy się zalogować i wejść w zakładkę „wpłata”.

Gdy depozyt zostanie zaksięgowany na koncie gracza, trzeba przejść do sekcji „dostępne/aktywne bonusy” w zakładce „moje konto” i z listy promocji wybrać „bonus 100% do 55 PLN na zakłady”. Potem wybiera się kwotę, jaka ma być podwojona przez bukmachera i aktywuje swój bonus.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
222 zł
Ogółem:
7/10