Plusy i minusy Betsson

Betsson jest jednym z największych bukmacherów online, z którego usług korzysta prawie sześć milionów graczy. Dzięki temu Betsson jest bardzo bezpiecznym i pewnym miejscem do stawiania zakładów sportowych i może oferować korzystne kursy dla swoich graczy.

Dla użytkowników z Polski przygotowana została polskojęzyczna wersja strony internetowej. Również pomoc techniczna jest dostępna w języku polskim, chociaż pracownicy suportu nie są dostępni przez całą dobę, a tylko w określonych godzinach.

Można za to skontaktować się z pomocą na wiele sposobów: telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy albo za pośrednictwem czatu. Strona internetowa Betsson jest wygodna w użytkowaniu, ma ciekawą grafikę i nie ma problemu z wyszukaniem dostępnych opcji.

Kiedy odbywają się większe wydarzenia sportowe, bukmacher organizuje ciekawe akcje promocyjne związane z tymi rozgrywkami. Plusem Betsson jest atrakcyjny bonus powitalny – nawet do 222 złotych. Korzystne są także stawki, ponieważ można obstawić zakład już za 40 groszy.

Dużą zaletą serwisu jest giełda zakładów. Polega ona na tym, że gracze mogą obstawiać zakłady nie tylko u bukmachera, ale również między sobą, wystawiając kursy na wybrane spotkania. Betsson dba także o sprawne transfery pieniędzy. Płatności realizowane są bardzo szybko, a od operacji finansowych nie są pobierane żadne prowizje.

Ponadto Betsson jest jedynym polskim bukmacherem, który umożliwia wypłatę wygranych na kartę VISA. Pieniądze przelewane są na konto karty i można je wypłacić prosto z bankomatu. Największym minusem Betssona jest obrót bonusem – przed wypłatą trzeba to zrobić aż sześć razy. ponadto w Betsson obowiązują wysokie limity minimalnych wpłat, zwłaszcza przy rozliczeniach dokonywanych za pomocą kart kredytowych.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
222 zł
Ogółem:
7/10