Tobet

Zakłady bukmacherskie Tobet są częścią Nordic Gaming Group, dlatego na samym początku swojej działalności Tobet skupiał się tylko na tych graczach, którzy mieszkali w krajach skandynawskich. Dzisiaj obstawianie zakładów jest możliwe również dla mieszkańców innych państw europejskich, a lokalne strony internetowe są obsługiwane w rodzimym języku graczy. Również w Polsce portal jest dostępny w polskiej wersji językowej – dotyczy to nie tylko samego obstawiania, ale również pomocy technicznej i obsługi klienta.

Tak jak i u innych bukmacherów, tak i w Tobet zakłady sportowe przyjmowane są wyłącznie od osób pełnoletnich.

W Tobet można obstawiać bardzo wiele różnych dyscyplin sportowych, w tym również te mniej popularne. Dodatkowo serwis zapewnia dobór rozgrywek pod kątem upodobań danego kraju, stąd duża obecność polskich lig na liście dostępnych zakładów. Przy zakładach jest także opcja „live”, czyli możliwość obstawiania już w trakcie rozgrywek i sprawdzania aktualnych wyników. W przypadku wygranej w Tobet, gracz nie musi płacić podatku, ale całą suma ze zwycięskiego zakładu trafia na jego konto.

Prowizje naliczane są jednak przy przelewach wygranych. Jeśli gracz zechce przelać pieniądze na kartę kredytową, do sumy dodana będzie opłata w wysokości 2,25 procent, a przy szybkich przelewach bankowych prowizja wynosi dokładnie dwa procent. Przy pozostałych formach transferowania pieniędzy nie trzeba już uiszczać żadnych dodatkowych prowizji.

Przy każdej wpłacie na konto gracza trzeba przelać co najmniej 50 złotych albo równowartość tej sumy w innej walucie. Kiedy zaś gracz będzie chciał zlecić polecenie wypłaty, to musi ona przebiegać dokładnie tą samą drogą, co deponowanie środków na koncie. Jeśli gracz zechce skorzystać z innej drogi przelania wygranej, bukmacher może wstrzymać wypłatę pieniędzy do wyjaśnienia sprawy.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
150 zł
Ogółem:
7/10