Bonus Tobet

Podczas rejestracji w Tobet już na samym początku gracz otrzymuje atrakcyjny bonus od bukmachera, który będzie mógł wykorzystać na obstawianie swoich zakładów. Do wyboru są aż trzy opcje: zakład bez ryzyka do 100 PLN, bonus powitalny 300 procent do 15 PLN oraz bonus rejestracyjny 50 procent do 150 PLN.

Którą z tych ofert wybierze gracz, zależeć będzie wyłącznie od niego. Pierwsza propozycja daje gwarancję, że jeśli pierwszy obstawiony przez gracza zakład zakończy się przegraną, to serwis Tobet zwróci na konto gracza całą stawkę zakładu, jeśli nie będzie ona przekraczać 100 złotych – powyżej tej sumy wartość zwrotu będzie zawsze sięgać 100 PLN. Z kolei dwa pozostałe bonusy to dopisanie do wysokości depozytu dodatkowych pieniędzy. Ile dokładnie wyniesie bonus zależy od ilości wpłaconych przez gracza pieniędzy.

Przy małych sumach nieprzekraczających kilkunastu złotych, Tobet potraja wartość pierwszej wpłaty. Przy sumach większych warto skorzystać z bonusu rejestracyjnego, gdzie bukmacher dodaje w sumie 50 procent wartości pierwszego depozytu, ale do maksymalnie 150 złotych.

Jak aktywować promocje w Tobet?
Najpierw koniecznie trzeba założyć konto użytkownika. Rejestracja jest bardzo prosta, i co najważniejsze bezpłatna. Potem trzeba wprowadzić kod odpowiadający konkretnej promocji, a gdy bukmacher zatwierdzi wybór gracza, pieniądze w ciągu kilku minut powinny zasilić indywidualne konto.

A co dla starszych graczy?
Tobet przygotował turniej zakładów sportowych, gdzie spośród wygranych zakładów będzie wybierany ten, który wygrał i był obstawiony po najwyższym kursie. Zwycięzca turnieju dostaje od bukmachera 200 złotych i koszulkę. To jednak nie wszystko, bo gracze, którym udało się trafnie wytypować wynik zakładu więcej niż raz, mogą liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze nagrody. Za dwukrotne trafienie kursu w jednym tygodniu gracz dostaje 500 złotych, za trzykrotne – 1000 złotych, za czterokrotne – 2000 złotych, a za pięciokrotne – 5000 złotych.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
150 zł
Ogółem:
7/10