Plusy i minusy Tobet

Tobet jest obsługiwany w języku polskim, w dodatku oferuje bardzo dużo wydarzeń sportowych rozgrywanych w Polsce. Fani piłki nożnej mogą obstawiać wyniki nie tylko z Ekstraklasy, ale nawet spotkania rozgrywane w IV lidze. Ze wszystkich bukmacherów działających w Polsce, to właśnie Tobet ma jedną z najbogatszych ofert związanych z polskim sportem.

Zakłady w Tobet można obstawiać na żywo i przez komórkę. Opcja mobilna umożliwia robienie zakładów dotyczących aż 50 różnych dyscyplin sportowych, a wyniki danych rozgrywek można sprawdzać na bieżąco. Od zakładów obstawianych w Tobet nie są pobierane żadne prowizje, podobnie z dodatkowych opłat są zwolnione wpłaty i wypłaty pieniędzy na konto bukmacherskie.

Płatności realizowane są w krótkim czasie, a gracz ma do wyboru wiele sposobów transferowania środków finansowych. Na plus można też zaliczyć dopuszczalną wysokość stawek zakładów, ponieważ kupony są dostępne już od złotówki za jedno wydarzenie. Również limity wpłat do bukmachera są bardzo korzystne, ponieważ nawet przelewy na jeden złoty są realizowane, i to bez pobierania prowizji.

Tobet oferuje także ciekawą ofertę bonusową. Przy pierwszym obstawianym zakładzie można skorzystać aż z trzech propozycji: obstawiania zakładu bez ryzyka (suma przegranego pierwszego zakładu jest zwracana na konto gracza, ale tylko do 100 złotych), bonus powitalny 50 procent do 150 złotych oraz bonus 300 procent do 15 złotych. Wadą serwisu jest brak transmisji na żywo tych wydarzeń sportowych, które gracz obstawił. Również strona internetowa bukmachera wygląda na pierwszy rzut oka dość chaotycznie – poszczególne wydarzenia są umieszczone od razu na stronie głównej, a nie na rozwijalnej liście, przez co nie od razu można się połapać w dostępnych zakładach.

Kursy:
7/10
Oferta:
7/10
Bonus:
150 zł
Ogółem:
7/10