Arka Gdynia - Wisła Kraków

Typ:
1
Kurs:
1.49 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Zawodnicy Arki Gdynia zagrają na swoim boisku z Wisłą Kraków. Czy gospodarze zbliżą się do utrzymania?

Typy bukmacherskie na mecz Arka Gdynia - Wisła Kraków

Typujemy zwycięstwo gdynian (kurs 1.49 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Gospodarze spokojnie powinni sobie tutaj poradzić. Na pewno po ich stronie jest zdecydowanie większa determinacja. W końcu podopieczni Jacka Zielińskiego cały czas walczą o zachowanie ligowego bytu. W czterech poprzednich meczach piłkarze Arki zdobyli zaś 10 punktów. Goście mają już pewne utrzymanie. Dodatkowo w ich szeregach zabraknie kilku ważnych zawodników. To na pewno będzie miało wpływ na końcowy wynik tego spotkania.

Kursy bukmacherskie na mecz Arka Gdynia - Wisła Kraków

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Arki (kurs 1.49 w bet-at-home). Więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (4.28) albo wygranej zawodników gości (5.64).

Zakłady bukmacherskie na mecz Arka Gdynia - Wisła Kraków

Możecie zagrać typy na ilość bramek. Obecnie over 2.5 stoi po 1.58. Natomiast under 2.5 ma kurs 2.24. Typujecie, że obie drużyny zdobędą minimum po jednym trafieniu? BTS został wyceniony dokładnie po kursie 1.69.

Przewidywane składy na mecz Arka Gdynia - Wisła Kraków

Arka Gdynia: Steinbors - Zbozień, Maghoma, Helstrup, Marciniak - Vejinović, Deja - Zarandia, Janota, Aankour - Jankowski

Wisła Kraków: Lis - Burliga, Klemenz, Hoyo-Kowalski, Grabowski - Basha, Savicević - Kolar, Wojtkowski, Peszko - Drzazga

Historia meczów Arka Gdynia - Wisła Kraków

W rundzie jesiennej było 0-0. W rewanżu gdynianie zwyciężyli 4-1.

Arka Gdynia - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio podopieczni Jacka Zielińskiego wygrali na swoim terenie z Sosnowcem 2-0. Obecnie piłkarze Arki zajmują 4. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy (grupa spadkowa). Po 35 seriach gier piłkarze z Gdyni zdobyli na swoim koncie 39 punktów, na które złożyło się 9 zwycięstw, 12 remisów i 14 porażek (46 goli zdobytych i 46 straconych). W meczach w roli gospodarza podopieczni Jacka Zielińskiego grali w tej ligowej kampanii 17 razy. Jak na razie zawodnicy Arki zanotowali 5 triumfów, 5 remisów oraz 7 porażek. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym gracze z Gdyni mierzyli się u siebie 19 razy. Finalnie podopieczni Jacka Zielińskiego zanotowali 8 wiktorii, 6 podziałów oczek i 5 porażek. W pięciu poprzednich meczach ligowych gracze Arki zanotowali 3 zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę.

Wisła Kraków - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio gracze Wisły zremisowali na swoim terenie z Koroną 1-0. Obecnie piłkarze Białej Gwiazdy zajmują 1. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy (grupa spadkowa). Po 35 kolejkach podopieczni Macieja Stolarczyka zdobyli na swoim koncie 49 punktów, na które złożyło się 14 zwycięstw, 7 remisów i 14 porażek (62 goli zdobytych i 55 straconych). W spotkaniach w roli gościa gracze Wisły grali w tej ligowej kampanii 17 razy (6 triumfów, jeden remis oraz 10 porażek). Z kolei w poprzednim sezonie ligowym podopieczni Macieja Stolarczyka mierzyli się w roli gościa 19 razy: 7 wiktorii, 6 remisów oraz 6 porażek. W pięciu poprzednich meczach ligowych zawodnicy Wisły zanotowali 2 zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki.

Arka Gdynia - Wisła Kraków: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Arka Gdynia - Wisła Kraków?

Mecz Arka Gdynia - Wisła Kraków zostanie rozegrany 13 maja, o 18:00. Transmisja na programie Canal+ Sport.