Bytovia Bytów - Chrobry Głogów

Typ:
1
Kurs:
2.36 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Bytovia Bytów zagra z Chrobrym Głogów. Jedni oraz drudzy nie są pewni utrzymania. Szykuje się zatem interesujące widowisko.

Typy bukmacherskie na mecz Bytovia Bytów - Chrobry Głogów

W tej potyczce gramy na gospodarzy (kurs 2.36 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Spodziewamy się, że tutaj decydujący może być atut własnego terenu. Oba kluby grają ostatnio podobnie. W trzech poprzednich meczach zarówno gospodarze, jak i goście zgromadzili mniej więcej tyle samo oczek. Warto zauważyć, że Bytovia ostatnio dość dobrze spisuje się na swoim terenie, jak na klub walczący o zachowanie ligowego bytu. W pięciu poprzednich takich meczach gospodarze zanotowali bowiem tylko jedną przegraną. Natomiast goście w czterech ostatnich spotkaniach wyjazdowych przegrywali dwukrotnie.

Kursy bukmacherskie na mecz Bytovia Bytów - Chrobry Głogów

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo gospodarzy (kurs 2.36 w bet-at-home). Nieco więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.19) albo wygranej głogowian (2.76).

Zakłady bukmacherskie na mecz Bytovia Bytów - Chrobry Głogów

Możecie też postawić typy na bramki. Chcecie zagrać over 2.5 w tej konfrontacji? Obecnie to zdarzenie zostało oszacowane na 2.15. Tymczasem under to kurs 1.55. Co jeszcze można zagrać? Między innymi to, że obie ekipy strzelą minimum po jednym golu (kurs 1.92).

Historia meczów Bytovia Bytów - Chrobry Głogów

Na jesieni było 0-0.

Bytovia Bytów - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio gracze Bytovii przegrali na wyjeździe z Odrą 1-2. W tym momencie podopieczni Adriana Stawskiego zajmują 16. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 32 seriach zmagań podopieczni Adriana Stawskiego zdobyli na swoim koncie 33 punkty, na które złożyło się 6 zwycięstw, 15 remisów i 11 porażek (42 goli zdobytych i 48 straconych). W spotkaniach domowych podopieczni Adriana Stawskiego grali w tej ligowej kampanii 16 razy. Obecnie bytowianie zanotowali 2 triumfy, 11 remisów i 3 porażki. W poprzedniej kampanii gracze ze Śląska mierzyli się w domu 17 razy (8 wygranych, 4 remisy i 5 porażek). W pięciu ostatnich meczach ligowych zawodnicy Bytovii odnieśli jedno zwycięstwo, jeden remis i 3 porażki.

Chrobry Głogów - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Kilka dni temu podopieczni Grzegorza Nicińskiego zremisowali na swoim terenie z Wartą 1-1. W tym momencie głogowianie zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 32 swoich seriach gier podopieczni Grzegorza Nicińskiego zdobyli na swoim koncie 37 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw, 7 remisów i 15 porażek (27 goli zdobytych i 37 straconych). W spotkaniach w roli gościa gracze Chrobrego grali w tej kampanii ligowej 16 razy: 5 zwycięstw, 3 podziały oczek oraz 8 porażek. W poprzedniej kampanii gracze tej ekipy grali w delegacjach 17-krotnie (5 wygranych, 6 remisów i 6 porażek). W pięciu ostatnich meczach podopieczni Grzegorza Nicińskiego odnieśli 2 zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki.

Bytovia Bytów - Chrobry Głogów: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Bytovia Bytów - Chrobry Głogów?

Mecz Bytovia Bytów - Chrobry Głogów zostanie rozegrany 11 maja, o 17:45.