Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy

Typ:
2
Kurs:
2.68 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Chojniczanka Chojnice zagra z GKS-em Tychy. Która z ekip zdobędzie komplet punktów na zakończenie tego sezonu na zapleczu LOTTO Ekstraklasy?

Typy bukmacherskie na mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy

W tej potyczce gramy na tyszan (kurs 2.68 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Forma obu klubów w ostatnim czasie różni się diametralnie. Gospodarze w pięciu poprzednich meczach zdobyli tylko jeden punkt. Natomiast podopieczni Ryszarda Tarasiewicza w tym okresie zgarnęli aż 13 oczek. Gospodarze słabo grają na swoim terenie. Goście są w zdecydowanie lepszej dyspozycji i naszym zdaniem potwierdzą to w Chojnicach - na zakończenie tego sezonu. Szczególnie, że piłkarze Chojniczanki tak naprawdę nie będą mieli tutaj zbyt dużego zaangażowania, ponieważ o nic już nie rywalizują.

Kursy bukmacherskie na mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo gospodarzy (kurs 2.52 w bet-at-home). Nieco więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.03) albo wygranej rywali (2.68).

Zakłady bukmacherskie na mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy

Możecie też postawić typy na bramki. Chcecie zagrać over 2.5 w tej potyczce? Obecnie to zdarzenie zostało oszacowane na 2.05. Tymczasem under to kurs 1.63. Co jeszcze można zagrać? Między innymi to, że obie ekipy coś tutaj strzelą (kurs 1.80).

Historia meczów Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy

Na jesieni było 1-0 dla Chojniczanki.

Chojniczanka Chojnice - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio podopieczni Macieja Bartoszka przegrali na wyjeździe z ŁKS-em 0-2. W tym momencie zawodnicy Chojniczanki zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 33 seriach zmagań podopieczni Macieja Bartoszka zdobyli na swoim koncie 39 punktów, na który złożyło się 9 zwycięstw, 12 remisów i 12 porażek (45 goli zdobytych i 48 straconych). W spotkaniach domowych gracze Chojniczanki grali w tej ligowej kampanii 16 razy. Obecnie podopieczni Macieja Bartoszka zanotowali 6 triumfów, 7 remisów i 3 porażki. W poprzedniej kampanii gracze Chojniczanki mierzyli się w domu 17 razy (9 wiktorii, 4 remisy i 4 porażki). W pięciu ostatnich meczach ligowych piłkarze z Chojnic odnieśli 0 zwycięstw, jeden remis i 4 porażki.

GKS Tychy - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Kilka dni temu podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zremisowali na wyjeździe z Rakowem 0-0. W tym momencie tyszanie zajmują 6. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 33 seriach gier gracze GKS-u zdobyli na swoim koncie 47 punktów, na które złożyło się 12 zwycięstw, 11 remisów i 10 porażek (47 goli zdobytych i 37 straconych). W spotkaniach w roli gościa tyszanie grali w tej kampanii ligowej 16 razy: 3 zwycięstwa, 7 podziałów oczek oraz 6 porażek. W poprzedniej kampanii podopieczni Ryszarda Tarasiewicza grali w delegacjach 17-krotnie (6 triumfów, 3 remisy i 8 porażek). W pięciu ostatnich meczach piłkarze GKS-u odnieśli 4 triumfy, jeden remis i 0 porażek.

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy?

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy zostanie rozegrany 17 maja, o 15:30.