Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Typ:
x
Kurs:
3.13 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Chrobry Głogów zagra na swoim terenie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dla obu ekip to spotkanie o tak zwaną „pietruszkę”. Liczymy jednak, że emocji mimo wszystko nie zabraknie.

Typy bukmacherskie na mecz Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Stawiamy na x (kurs 3.13 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Dużo wskazuje tutaj na podział punktów. Oba kluby ostatnio często remisują. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego w dwóch ostatnich spotkaniach za każdym razem dzielili się punktami ze swoimi przeciwnikami. Remisów nie brakuje także po stronie rywali. Gracze ekipy ze stadionu przy ulicy Rychlińskiego w pięciu poprzednich meczach na ligowym podwórku zanotowali aż 3 podziały oczek. Wydaje nam się, że tutaj nikt nie będzie chciał sobie specjalnie zrobić krzywdy. Wobec powyższego remis jest bardzo prawdopodobny.

Kursy bukmacherskie na mecz Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo gospodarzy (kurs 2.47 w bet-at-home). Nieco więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.13) albo wygranej zawodników gości (2.66).

Zakłady bukmacherskie na mecz Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Każdy może również postawić typy na ilość goli w tej konfrontacji. Obecnie over 2.5 został oszacowany po 2.15. Bukmacherzy uważają, że nieco bardziej prawdopodobny jest under 2.5 (1.58). Możecie postawić też na BTS. Twierdzicie, że obie ekipy zdobędą minimum po jednej bramce? Kurs wynosi 1.90.

Historia meczów Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Na jesieni Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało u siebie 3-0.

Chrobry Głogów - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio podopieczni Grzegorza Nicińskiego zremisowali na wyjeździe z Bytovią 1-1. W tym momencie zawodnicy Chrobrego zajmują 14. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 33 seriach zmagań podopieczni Grzegorza Nicińskiego zdobyli na swoim koncie 38 punktów, na które złożyło się 10 triumfów, 8 remisów i 15 porażek (28 goli zdobytych i 38 straconych). W spotkaniach domowych podopieczni Grzegorza Nicińskiego grali w tej ligowej kampanii 16 razy. Obecnie podopieczni Grzegorza Nicińskiego zanotowali 5 wygranych, 4 remisy i 7 porażek. W poprzedniej kampanii gracze Chrobrego mierzyli się w domu 17 razy (7 wiktorii, 4 remisy i 6 porażek). W pięciu ostatnich meczach ligowych piłkarze z Głogowa odnieśli 2 zwycięstwa, 2 remisy i jedną porażkę.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

W ostatniej kolejce Górale wygrali u siebie z Odrą3-1. W tym momencie piłkarze Podbeskidzia zajmują 5. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 33 seriach zmagań podopieczni Krzysztofa Brede zainkasowali na swoim koncie 47 punktów, na które złożyło się 13 zwycięstw, 8 remisów i 12 porażek (51 goli zdobytych i 45 straconych). W potyczkach delegacyjnych podopieczni Krzysztofa Brede rywalizowali w tej ligowej kampanii 16 razy (6-3-7). Natomiast w poprzednim sezonie ligowym zawodnicy Górali mierzyli się w roli gościa 17 razy: 4 wiktorie, 7 remisów oraz 6 porażek. W pięciu ostatnich meczach ligowych podopieczni Krzysztofa Brede zanotowali jeden triumf, 3 remisy i jedną porażkę.

Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Mecz Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała zostanie rozegrany 18 maja, o 17:30.