GKS Katowice - Bytovia Bytów

Typ:
1
Kurs:
1.75 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Gracze GKS-u Katowice zagrają z Bytovią Bytów. Gospodarze cały czas nie są pewni utrzymania. Mogą je sobie zapewnić po tej ostatniej kolejce.

Typy bukmacherskie na mecz GKS Katowice - Bytovia Bytów

W tej potyczce gramy na GieKSę (kurs 1.75 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Zawodnicy klubu ze stadionu przy ulicy Bukowej są na przestrzeni ostatnich kolejek w zdecydowanie lepszej formie. W trzech poprzednich meczach piłkarze tego zespołu zanotowali bowiem 2 zwycięstwa. Goście słabo natomiast walczą o zachowanie ligowego bytu. Sądzimy, iż piłkarze z Katowic wykorzystają grę na swoim terenie i zdobędą komplet punktów. Gracze klubu ze stadionu przy ulicy Bukowej powinni wykorzystać fakt, że goście przegrali wszystkie ostatnie spotkania wyjazdowe.

Kursy bukmacherskie na mecz GKS Katowice - Bytovia Bytów

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo gospodarzy (kurs 1.75 w bet-at-home). Nieco więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.78) albo wygranej rywali (3.81).

Zakłady bukmacherskie na mecz GKS Katowice - Bytovia Bytów

Możecie też postawić typy na bramki. Chcecie zagrać over 2.5 w tej potyczce? Obecnie to zdarzenie zostało oszacowane na 1.97. Tymczasem under to kurs 1.68. Co jeszcze można zagrać? Między innymi to, że obie ekipy coś tutaj strzelą - kurs wynosi 1.75.

Historia meczów GKS Katowice - Bytovia Bytów

Na jesieni było 2-2.

GKS Katowice - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio gracze GKS-u wygrali na wyjeździe z Wartą 1-0. W tym momencie podopieczni Dariusza Dudka zajmują 15. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 33 seriach zmagań gracze tego klubu zdobyli na swoim koncie 37 punktów, na który złożyło się 9 zwycięstw, 10 remisów i 14 porażek (33 goli zdobytych i 43 straconych). W spotkaniach domowych gracze GKS-u grali w tej ligowej kampanii 16 razy. Obecnie podopieczni Dariusza Dudka zanotowali jeden triumf, 8 remisów i 7 porażek. W poprzedniej kampanii gracze GKS-u mierzyli się w domu 17 razy (8 wygranych, 3 remisy i 6 porażek). W pięciu ostatnich meczach ligowych piłkarze klubu ze Śląska odnieśli 2 zwycięstwa, 2 remisy i jedną porażkę.

Bytovia Bytów - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Kilka dni temu gracze Bytovii zremisowali na swoim terenie z Chrobrym 1-1. W tym momencie podopieczni Adriana Stawskiego zajmują 17. miejsce w ligowej tabeli na zapleczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 33 seriach gier gracze Bytovii zdobyli na swoim koncie 34 punkty, na które złożyło się 6 zwycięstw, 16 remisów i 11 porażek (43 goli zdobytych i 49 straconych). W spotkaniach w roli gościa gracze z Bytowa grali w tej kampanii ligowej 16 razy: 4 zwycięstwa, 4 podziały oczek oraz 8 porażek. W poprzedniej kampanii bytowianie grali w delegacjach 17-krotnie (dwie wygrane, 6 remisów i 9 porażek). W pięciu ostatnich meczach gracze Bytovii odnieśli jedno zwycięstwo, 2 remisy i dwie porażki.

GKS Katowice - Bytovia Bytów: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz GKS Katowice - Bytovia Bytów?

Mecz GKS Katowice - Bytovia Bytów zostanie rozegrany 18 maja, o 17:30.