Korona Kielce - Górnik Zabrze

Typ:
x
Kurs:
3.47 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Zawodnicy Korony Kielce zagrają u siebie z Górnikiem Zabrze. Jedni i drudzy już stosunkowo dawno zapewnili sobie zachowanie ligowego bytu. Nie spodziewamy się zatem wielkich fajerwerków na zakończenie tego sezonu.

Typy bukmacherskie na mecz Korona Kielce - Górnik Zabrze

Typujemy x (kurs 3.47 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Podopieczni Gino Lettieriego oraz zawodnicy klubu ze stadionu przy ulicy Roosevelta najprawdopodobniej wyjdą na ten mecz bez większej determinacji. Tak jak już zostało wspomniane, jedni oraz drudzy mają już bowiem pewne utrzymanie. W ostatnich kolejkach oba kluby nie grały szczególnie dobrze. Gracze ekipy ze stadionu przy ulicy Ściegiennego zanotowali tylko jedno zwycięstwo. Natomiast piłkarze ze Śląska w trzech ostatnich kolejkach przegrywali dwukrotnie. W związku z tym podział oczek wydaje nam się tutaj najbardziej prawdopodobny.

Kursy bukmacherskie na mecz Korona Kielce - Górnik Zabrze

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Korony (kurs 2.23 w bet-at-home). Więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.47) albo wygranej zawodników gości (2.92).

Zakłady bukmacherskie na mecz Korona Kielce - Górnik Zabrze

Możecie zagrać typy na ilość bramek. Obecnie over 2.5 stoi po 1.65. Natomiast under 2.5 ma kurs 2.11. Typujecie, że obie drużyny zdobędą minimum po jednym trafieniu? BTS został wyceniony dokładnie po kursie 1.55.

Przewidywane składy na mecz Korona Kielce - Górnik Zabrze

Korona Kielce: Sokół - Rymaniak, Kovacević, Malarczyk, Gardawski - Gnjatić, Żubrowski - Skrzecz, Arveladze, Pućko - Soriano

Górnik Zabrze: Chudy - Arnarson, Bochniewicz, Wiśniewski, Gryszkiewicz - Matras, Gvilia - Zapolnik, Żurkowski, Jimenez - Angulo

Historia meczów Korona Kielce - Górnik Zabrze

W rundzie jesiennej było 1-1. W Kielcach gospodarze wygrali zaś 4-2.

Korona Kielce - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio podopieczni Gino Lettieriego wygrali na wyjeździe z Sosnowcem 4-2. Obecnie gracze Korony zajmują 2. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy (grupa spadkowa). Po 36 seriach gier podopieczni Gino Lettieriego zdobyli na swoim koncie 47 punktów, na które złożyło się 12 zwycięstw, 11 remisów i 13 porażek (42 goli zdobytych i 51 straconych). W meczach w roli gospodarza kielczanie grali w tej ligowej kampanii 18 razy. Jak na razie podopieczni Gino Lettieriego zanotowali 6 triumfów, 7 remisów oraz 5 porażek. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym piłkarze Korony mierzyli się u siebie 18 razy. Finalnie gracze Scyzoryków zanotowali 9 wiktorii, 3 podziały oczek i 6 porażek. W pięciu poprzednich meczach ligowych podopieczni Gino Lettieriego zanotowali jedno zwycięstwo, jeden remis i 3 porażki.

Górnik Zabrze - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio gracze Górnika przegrali na swoim terenie z Wisłą Płock 0-1. Obecnie podopieczni Marcina Brosza zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy (grupa spadkowa). Po 36 kolejkach zabrzanie zdobyli na swoim koncie 43 punkty, na które złożyło się 11 zwycięstw, 10 remisów i 15 porażek (45 goli zdobytych i 53 straconych). W spotkaniach w roli gościa zabrzanie grali w tej ligowej kampanii 17 razy (6 wiktorii, 4 remisy oraz 7 porażek). Z kolei w poprzednim sezonie ligowym zawodnicy Górnika mierzyli się w roli gościa 19 razy: 8 triumfów, 4 remisy oraz 7 porażek. W pięciu poprzednich meczach ligowych zabrzanie zanotowali 3 zwycięstwa, 0 remisów i dwie porażki.

Korona Kielce - Górnik Zabrze: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Korona Kielce - Górnik Zabrze?

Mecz Korona Kielce - Górnik Zabrze zostanie rozegrany 18 maja, o 15:30.