Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Typ:
x2
Kurs:
1.34 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Lechia Gdańsk zagra z Jagiellonią Białystok. Goście cały czas walczą o europejskie puchary. Muszą tutaj wygrać, aby mieć szansę na zrealizowanie tego celu.

Typy bukmacherskie na mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Typujemy x2 (kurs 1.34 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Naszym zdaniem podopieczni Piotra Stokowca tego spotkania nie wygrają. Gracze zespołu z północy Polski grają bowiem fatalnie w grupie mistrzowskiej. Zawodnicy ekipy z Gdańska w rundzie dodatkowej zanotowali tylko jedno zwycięstwo. W czterech poprzednich meczach podopieczni Piotra Stokowca przegrywali natomiast 3-krotnie. Na ten moment zawodnicy klubu ze stadionu przy ulicy Słonecznej spisują się zdecydowanie lepiej. Ostatnio podopieczni Ireneusza Mamrota pokonali nawet na swoim terenie Legię Warszawa.

Kursy bukmacherskie na mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Obecnie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Jagi(kurs 2.22 w bet-at-home). Więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.32) albo wygranej zawodników Biało-Zielonych (3.34).

Zakłady bukmacherskie na mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Już w tym momencie możecie zagrać typy na bramki. Obecnie over 2.5 został oszacowany na 1.81. Tymczasem under 2.5 stoi po kursie 1.89. Możecie też postawić, że jedni i drudzy zdobędą minimum po jednej bramce. Kurs na BTS wynosi dokładnie 1.65.

Przewidywane składy na mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk: Kuciak - Fila, Augustyn, Nalepa, Mladenović - Łukasik, Kubicki - Mak, Lipski, Żukowski - F. Paixao

Jagiellonia Białystok: Kelemen - Wójcicki, Runje, Mitrović, Bodvarsson - Romanczuk, Pospisil - Novikovas, Kostal, Guilherme - Imaz

Historia meczów Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

W rundzie jesiennej było 1-0 dla Lechii. W rewanżu gdańszczanie wygrali u siebie z tymi rywalami 3-2. Z kolei w finale Pucharu Polski Lechia zwyciężyła 1-0.

Lechia Gdańsk - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

W ostatniej potyczce ligowej podopieczni Piotra Stokowca przegrali na wyjeździe z Lechem 1-2. Obecnie piłkarze Lechii zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 36 seriach gier podopieczni Piotra Stokowca zgromadzili na swoim koncie 64 punkty, na które złożyło się 18 zwycięstw, 10 remisów i 8 porażek (52 goli zdobytych i 38 straconych). W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Lechii rywalizowali w tej ligowej kampanii 18 razy: 11 wygranych, 5 remisów oraz dwie porażki. Natomiast w poprzednim sezonie ligowym gracze tego klubu mierzyli się na swoim terenie 18 razy (4 wiktorie, 7 remisów i 7 porażek). W pięciu poprzednich meczach ligowych gracze Lechii zanotowali jeden triumf, jeden remis i 3 porażki.

Jagiellonia Białystok - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio podopieczni Ireneusza Mamrota wygrali na swoim boisku z Legią 1-0. Obecnie gracze Jagi zajmują 5. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 36 kolejkach piłkarze z Podlasia zdobyli na swoim koncie 57 punktów, na które złożyło się 16 zwycięstw, 9 remisów i 11 porażek (55 goli zdobytych i 50 straconych). W spotkaniach w roli gościa gracze Jagi grali w tej ligowej kampanii 18 razy: 7 wiktorii, 5 remisów i 6 porażek. Natomiast w poprzednim sezonie ligowym zawodnicy z Podlasia mierzyli się w roli gościa 18 razy: 10 wygranych, 3 remisy i 5 porażek. W pięciu poprzednich meczach ligowych podopieczni Ireneusza Mamrota zanotowali 3 zwycięstwa, 0 remisów i dwie porażki.

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok?

Mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok zostanie rozegrany 19 maja, o 18:00. Transmisja na programie nSport+.