Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

Typ:
x2
Kurs:
1.42 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Miedź Legnica zagra na swoim boisku ze Śląskiem Wrocław. Oba kluby walczą o utrzymanie, dlatego ten mecz będzie wyjątkowo ciekawy.

Typy bukmacherskie na mecz Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

Naszym zdaniem warto zagrać na x2 (kurs 1.42 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Podopieczni Vitezslava Lavicki powinni tutaj potwierdzić, że ostatnio są mimo wszystko w lepszej dyspozycji. Piłkarze Śląska Wrocław wygrali 2 ostatnie mecze. Natomiast niepokonani są od 25 kwietnia tego roku. Dużo gorzej radzą sobie rywale. Podopieczni Dominika Nowaka nie wygrali od końcówki kwietnia i jest duże prawdopodobieństwo, że znajdą się w sporych tarapatach przed ostatnią kolejką.

Kursy bukmacherskie na mecz Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo gospodarzy (kurs 2.49 w bet-at-home). Dużo więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.33) albo wygranej zawodników gości (2.65).

Zakłady bukmacherskie na mecz Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

Każdy może też zagrać na over 2.5. Obecnie kurs na to zdarzenie wynosi 1.77. Z kolei under 2.5 został oszacowany na dokładnie 1.94. Typujecie, że będzie BTS? W tym momencie to zdarzenie zostało oszacowane na 1.61.

Przewidywane składy na mecz Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

Miedź Legnica: Dzhanaev - Zieliński, Musa, Bartczak, Pikk - Fernandez, Augustyniak, Santana - Camara, Forsell, Roman

Śląsk Wrocław: Słowik - Celeban, Golla, Pawelec, Broź - Mączyński, Augusto - Pich, Chrapek, Cholewiak - Robak

Historia meczów Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

W rundzie jesiennej gracze Miedzi przegrali 0-2. W rewanżu padł wynik 0-0. W Pucharze Polski było zaś, we Wrocławiu, 1-0 dla Miedzianki.

Miedź Legnica - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio podopieczni Dominika Nowaka przegrali na swoim terenie z Zabrzem 0-1. W tym momencie gracze Miedzi zajmują 6. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy (grupa spadkowa). Po 35 seriach gier podopieczni Dominika Nowaka mają na swoim koncie 37 punktów, na które złożyło się 9 zwycięstw, 10 remisów i 16 porażek (35 goli zdobytych i 59 straconych). W meczach w roli gospodarza podopieczni Dominika Nowaka grali w tej ligowej kampanii 18 razy. Jak na razie piłkarze Miedzi zanotowali 7 wygranych, 4 remisy i 7 porażek. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym gracze tego klubu mierzyli się na swoim terenie 17 razy: 10 wiktorii, 6 podziałów oczek oraz jedna porażka. W pięciu poprzednich meczach ligowych legniczanie odnieśli 2 zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki.

Śląsk Wrocław - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Kilka dni temu gracze WKS-u wygrali na swoim terenie z Płockiem 2-1. Jak na razie podopieczni Vitezslava Lavicki zajmują 5. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy (grupa spadkowa). Po 35 seriach gier gracze z Wrocławia zgromadzili na swoim „liczniku” 38 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw, 8 remisów i 17 porażek (43 goli zdobytych i 45 straconych). W spotkaniach wyjazdowych gracze Śląska grali w tej ligowej kampanii 18 razy: 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz 9 porażek. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym podopieczni Vitezslava Lavicki mierzyli się w roli gościa 18 razy: 2 triumfy, 5 remisów oraz 11 porażek. W pięciu ostatnich meczach ligowych zawodnicy WKS-u zanotowali dwie wiktorie, jeden remis i dwie porażki.

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Miedź Legnica - Śląsk Wrocław?

Mecz Miedź Legnica - Śląsk Wrocław zostanie rozegrany 14 maja, o 20:30. Transmisja na programie Canal+ Sport.