Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Typ:
2
Kurs:
1.73 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Pogoń Szczecin zagra w roli gospodarza z Piastem Gliwice. Jeśli podopieczni Waldemara Fornalika tutaj wygrają, to będą bardzo blisko mistrzostwa naszego kraju.

Typy bukmacherskie na mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Naszym zdaniem warto zagrać na triumf Piastunek (kurs 1.73 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Piast Gliwice jest w rewelacyjnej formie. Podopieczni Waldemara Fornalika wygrali przecież wszystkie mecze w grupie mistrzowskiej. Natomiast rywale w tym okresie spisują się zdecydowanie słabiej. Podopieczni Kosty Runjaicia zanotowali bowiem zaledwie jedno zwycięstwo. Tak naprawdę gracze ekipy ze stadionu przy ulicy Karłowicza o nic już nie grają. Nie sądzimy zatem, aby piłkarze Pogoni Szczecin jakoś szczególnie przeszkadzali Piastowi Gliwice w tej konfrontacji.

Kursy bukmacherskie na mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

W tym momencie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Piastunek (kurs 1.73 w bet-at-home). Dużo więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.76) albo wygranej zawodników gospodarzy (4.22).

Zakłady bukmacherskie na mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Każdy może też zagrać na ilość bramek. Obecnie over 2.5 wynosi 1.66. Natomiast under 2.5 został oszacowany na 2.10. Typujecie, że w tej potyczce będzie BTS? Kurs na to zdarzenie wynosi 1.63. Stawiacie, że podopieczni Waldemara Fornalika wygrają tutaj minimum dwoma golami? W tym momencie kurs na to zdarzenie został oszacowany na dokładnie 2.74.

Przewidywane składy na mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Pogoń Szczecin: Bursztyn - Stec, Walukiewicz, Fojut, Matynia - Kozulj, Podstawski - Majewski, Drygas, Hostikka - Guarrotxena

Piast Gliwice: Szmatuła - Pietrowski, Czerwiński, Korun, Kirkeskov - Konczkowski, Jodłowiec, Hateley, Badia - Valencia, Parzyszek

Historia meczów Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

W rundzie jesiennej gliwiczanie wygrali z Portowcami 2-0 (na wyjeździe). W rewanżu było zaś 3-0 dla Piasta Gliwice.

Pogoń Szczecin - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

W ostatniej potyczce ligowej podopieczni Kosty Runjaicia zremisowali na wyjeździe z Legią 1-1. Obecnie piłkarze Pogoni zajmują 8. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 35 seriach gier szczecinianie zdobyli 48 punktów, na które złożyło się 13 zwycięstw, 9 remisów i 13 porażek (54 goli strzelonych i 54 straconych). W meczach w roli gospodarza Portowcy mierzyli się w tej ligowej kampanii 17 razy: 8 wiktorii, 5 remisów oraz 4 porażki. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym gracze tego klubu mierzyli się u siebie 19 razy. Finalnie Portowcy zanotowali 7 wiktorii, 6 podziałów oczek oraz 6 porażek. W pięciu ostatnich potyczkach ligowych gracze Pogoni odnieśli jedno zwycięstwo, 2 remisy i dwie porażki.

Piast Gliwice - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

W ostatniej kolejce podopieczni Waldemara Fornalika wygrali u siebie z Jagą 2-1. Obecnie piłkarze Piasta zajmują 1. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy. Po 35 kolejkach gracze Piastunek zdobyli na swoim koncie 68 punktów, na który złożyło się 20 zwycięstw, 8 remisów i 7 porażek (56 goli strzelonych i 33 straconych). W spotkaniach wyjazdowych gracze Piasta rywalizowali w tej ligowej kampanii 17 razy: 6 wygranych, 5 remisów oraz 6 porażek. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym gracze Piastunek mierzyli się w roli gościa 19 razy: 4 wiktorie, 6 remisów oraz 9 porażek. W pięciu ostatnich meczach ligowych podopieczni Waldemara Fornalika odnieśli 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice?

Mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice zostanie rozegrany 15 maja, o 20:30. Transmisja na programie nSport+.