Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Typ:
1
Kurs:
1.94 - Bet-at-home
Stawka:
100 PLN

Śląsk Wrocław zmierzy się u siebie z Arką Gdynia. Gospodarze oraz goście zapewnili sobie utrzymanie. Każdy ma jednak zamiar wygrać, aby zająć jak najwyższe miejsce na zakończenie tego sezonu.

Typy bukmacherskie na mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Uważamy, że wejdzie 1 (kurs 1.94 w internetowym bukmacherze bet-at-home). Piłkarze Śląska wygrali 3 ostatnie mecze ligowe. Ogólnie podopieczni Vitezslava Lavicki są niepokonani od blisko jednego miesiąca. Zawodnicy klubu z Wrocławia na pewno mają zamiar wygrać na koniec sezonu także na swoim terenie. Goście natomiast nieco słabiej spisują się w delegacjach. W pięciu poprzednich meczach podopieczni Jacka Zielińskiego zanotowali bowiem tylko jedno zwycięstwo. Wnioski nasuwają się same.

Kursy bukmacherskie na mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Obecnie internetowi bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Śląska (kurs 1.94 w bet-at-home). Więcej możemy zarobić przy ewentualnym remisie (3.41) albo wygranej zawodników z Gdyni (3.42).

Zakłady bukmacherskie na mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Każdy może postawić też na gole w tej konkretnej potyczce. Jak na razie over 2.5 został oszacowany na 1.74, a under 2.5 stoi po 1.97. Możecie też zagrać, że jedni i drudzy zdobędą minimum po jednej bramce. BTS zostało oszacowane po 1.65.

Przewidywane składy na mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Śląsk Wrocław: Słowik - Dankowski, Celeban, Pawelec, Broź - Mączyński, Augusto - Pich, Chrapek, Cholewiak - Robak

Arka Gdynia: Steinbors - Socha, Maghoma, Helstrup, Marciniak - Vejinović, Deja - Zarandia, Janota, Aankour - Jankowski

Historia meczów Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

W rundzie jesiennej było 2-1 dla Arki. W drugim spotkaniu wrocławianie wygrali na wyjeździe 2-0.

Śląsk Wrocław - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Kilka dni temu piłkarze WKS-u wygrali na wyjeździe z Miedzią 2-0. Obecnie piłkarze Śląska zajmują 5. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy (grupa spadkowa). Po 36 seriach gier wrocławianie zgromadzili na swoim koncie 41 punktów, na które złożyło się 11 zwycięstw, 8 remisów i 17 porażek (45 bramek zdobytych i 45 straconych). W meczach domowych podopieczni Vitezslava Lavicki grali w tej ligowej kampanii 17 razy: 6 wiktorii, 3 remisy oraz 8 porażek. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym gracze Śląska mierzyli się u siebie 19 razy: 11 wygranych, 6 remisów oraz dwie porażki. W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych piłkarze Śląska odnieśli 3 zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę.

Arka Gdynia - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki

Ostatnio podopieczni Jacka Zielińskiego wygrali u siebie z Wisłą Kraków 3-1. Obecnie gracze Arki zajmują 4. miejsce w ligowej tabeli polskiej LOTTO Ekstraklasy (grupa spadkowa). Po 36 seriach gier Arkowcy zdobyli na swoim koncie 42 punkty, na które złożyło się 10 zwycięstw, 12 remisów i 14 porażek: 49 goli zdobytych i 47 straconych. W spotkaniach wyjazdowych gracze Arki grali w tej ligowej kampanii 18 razy: 4 wygrane, 7 remisów oraz 7 porażek. Natomiast w poprzednim sezonie ligowym obecni podopieczni Jacka Zielińskiego mierzyli się w roli gościa 18 razy: 3 triumfy, 4 remisy oraz 11 porażek. W pięciu ostatnich meczach ligowych gracze Arki odnieśli 4 zwycięstwa, jeden remis i 0 porażek.

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia: data meczu. Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia?

Mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia zostanie rozegrany 18 maja, o 15:30.